• Ważne ogłoszenie!

• Uwaga Bardzo ważna informacja dla rodziców COVID-19

Zawieszenie zajęć stacjonarnych w Grupie II

w związku z wystąpieniem pozytywnego testu na Covid-19 w grupie,

w okresie od 26.10.2020r. do 30.10.2020r. (włącznie)

Powyższa decyzja została podjęta po uzyskaniu pozytywnej opinii PPIS w Rzeszowie z dnia 26.10.2020r nr sprawy: PSN.441.2.12.1.2020 oraz zgody organu prowadzącego.

Wszystkich rodziców prosimy o monitorowanie stanu zdrowia swoich dzieci i własnego oraz zachowanie reżimu sanitarnego.

Zaleca się, aby wszyscy rodzice prowadzili obserwację stanu zdrowia dzieci i swojego pod kontem objawów choroby COVID-19. Koniecznie również, by ograniczyli kontakty z otoczeniem z powodu zagrożenia przeniesienia zachorowania na inne osoby.

Dyrektor przedszkola- Jolanta Litwin

• Ważna informacja!

• W związku z pozytywnym wynikiem  testu na Covid-19 u jednego z pracowników naszej placówki na podstawie opinii Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Rzeszowie uprzejmie informuję że Przedszkole do odwołania pracuje w  ZAOSTRZONYM REŻIMIE SANITARNYM.

Z uwagi na absencje pracowników, działalność kuchni będzie ograniczona.  W związku z powyższym posiłki:

śniadanie, II śniadanie i zupa będą przygotowywane w placówce,

natomiast  II danie będzie zapewniała firma cateringowa.

Należy się liczyć z tym, że odpłatność za żywienie w obecnej sytuacji wzrośnie (uzależnione od cen dostawcy).

Prosi się o zgłaszanie nieobecności dzieci na platformie e-dziecko lub do przedszkola pod nr tel. 17 748 32 80 najpóźniej do godz. 8:00. W przypadku niezgłoszenia nieobecności za zamówiony posiłek  będzie naliczona opłata.

Od poniedziałku 26 października 2020 r.  Rodzice dzieci z grupy I nie będą mogli wchodzić  do holu przedszkola.Tak jak dzieci z pozostałych grup będą oddawane pod opiekę pracowników przedszkola.

• Rzeszowski Budżet Obywatelski 2021 - prosimy o głosy!

• RZESZOWSKI BUDŻET OBYWATELSKI 2021

Prosimy o głosy na  projekt z Kat. I - Nr 8

"Modernizacja infrastruktury miejskiej poprzez zakup oczyszczaczy powietrza dla rzeszowskich przedszkolaków -CZYSTE POWIETRZE –ZDROWE ODDYCHANIE"

oraz Kat. III Nr 52

„Piknik rodzinny na osiedlu Piastów”

Głosowanie trwa od 23.10.2020 do 02.11.2020r.

W głosowaniu tym każdy mieszkaniec Rzeszowa może oddać swój głos, niezależnie od wieku (rodzic oddaje głos za swoje dzieci, nawet te małe). Każdy głos się liczy, a żeby wygrać potrzebujemy ich naprawdę dużo! Zachęcamy Rodziców do wzięcia udziału w głosowaniu i zdobycia środków na zakup oczyszczacza powietrza dla naszego przedszkola.

Link do strony- Rzeszowski Budżet Obywatelski - http://rbo.rzeszow.pl/ link

Instrukcja: Filmik instruktażowy

Prosimy o głosy i o udostępnianie wiadomości wśród bliskich, znajomych – mieszkańców Rzeszowa !

• Ważne!!!

• Ważne informacje !!!

Informujemy, że w dniu 19.10.2020r. otrzymaliśmy telefoniczną informację, że wychowanek naszego przedszkola oraz jego rodzice otrzymali pozytywny wynik testu na COVID - 19. Z uwagi na fakt, iż dziecko było nieobecne w placówce już dłuższy czas, nie ma obowiązkowej kwarantanny.

Zgodnie z zaleceniem Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Rzeszowie, zobowiązuję Państwa do szczegółowej obserwacji stanu zdrowia oraz samopoczucia dzieci i własnego, wzmożenie czynności higieniczno - sanitarnych, ograniczenie kontaktów z osobami starszymi w rodzinie.

Jolanta Mendocha - społ. zastępca dyrektora

• Rada Rodziców

• Drodzy Rodzice!

Prosimy o wpłacenie pieniędzy na Radę Rodziców na indywidualne konto bankowe.

Nr Konta:  81 9161 0001 0024 8082 3000 0010

Wpłaty proszę dokonać najpóźniej do dnia 23.10.2020r.

Grupa I - 100 zł, Grupa II, III, IV, V - 60 zł

Zebrane pieniądze będą przeznaczone w pierwszej kolejności na zakup paczek mikołajkowych. tytule prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz grupę, nastomiast w adresie numer klienta: 248082 ​​​​​​​

• Przedszkole Publiczne nr 13 w Rzeszowie
        • (17) 748-32-80 - przedszkole (17) 748-32-81 - księgowość (17) 748-32-82 - dyrektor Dyrektor : mgr Jolanta Litwin dyrektor@pp13.resman.pl Dyrektor przyjmuje strony: Wtorek 15:30-16:30, Środa 8:30-9:30