• Wyjście do kina!

•

Dnia 07.06.2021r. (poniedziałek) o godz. 9:30, dzieci z naszego przedszkola idą do kina Helios na film familijny pt. "Krudowie 2: Nowa Era".

Wyjście jest organizowane z okazji Dnia Dziecka, koszty pokrywa Rada Rodziców.

• Dzień Dziecka!

Zapraszamy wszystkie dzieci na wspaniałą

zabawę z okazji DNIA DZIECKA

w dniu 01.06.2021r.

W programie:

- zabawy ruchowe

- dmuchańce

- gry

- tańce

- konkursy

- słodki poczęstunek

• "Dzień Mamy i Taty"! - GR II

• W tym pięknym dniu, jakim jest Dzień Mamy I Taty składamy najlepsze życzenia.

Dziękujemy za troskę, ciepło i mądrość, które każdego dnia przekazujecie Waszym dzieciom.

Życzymy Wam kochane Mamusie i Tatusiowie dużo zdrowia, szczęścia oraz dumy ze swoich pociech.

By miłość, którą obdarzacie swoich bliskich wracała do Was z podwójną siłą,

a Wasze pociechy nadawały sens życiu i wypełniały je radością aż po brzegi.

Nauczycielki II grupy

• Dzień Mamy i Taty!

•

Ze względu na ograniczenia z powodu panującej pandemi COVID-19

uroczystość z okazji "Dnia Mamy i Taty"

w naszym przedszkolu odbędzie się online:

Grupa I - (uroczystość odbędzie się w późniejszym terminie ze względu na małą frekwencję dzieci)

Grupa II - 28.05.2021r. (piątek)

Grupa III - (uroczystość odbędzie się w późniejszym terminie ze względu na małą frekwencję dzieci)

Grupa IV - 26.05.2021r. (wtorek)

Grupa V - 02.06.2021r. (środa)

Przedszkolaki zapraszają wszystkich Rodziców do obejrzenia i przeżywania razem z nimi tak ważnej dla nas okoliczności. Filmiki będą udostępnione na naszej stronie interentowej oraz pocztach e-mail w poszczególnych grupach.

• OGŁOSZENIE!

• DRODZY RODZICE !!!

Uprzejmie proszę o określenie obecności swoich dzieci w przedszkolu w dniu 04 czerwca 2021 r. tj. w piątek  po święcie  Boże Ciało.

Podczas dyżuru grupy będą łączone.

Zapisy drogą -email  na adres  dyrektor@pp13.resman.pl do dnia

27 maja 2021 r.   tj. do czwartku.

W związku z planowaniem organizacji pracy i wyżywieniem dzieci prosimy o rozważne zapisy. Prosimy również  o wcześniejsze zgłaszanie rezygnacji.

• DYŻUR WAKACYJNY 2021!

• DYŻUR WAKACYJNY ( 1 - 31 lipca 2021r. )

w reżimie sanitarnym

DRODZY RODZICE,

W tym roku nasze Przedszkole pełni dyżur wakacyjny w LIPCU ,

w SIERPNIU przedszkole jest nieczynne.

Ze względu na czas pandemii, we wszystkich rzeszowskich przedszkolach, prowadzona jest tylko opieka  dla dzieci z danej placówki.
              Szczegółowe informacje dotyczące organizacji dyżuru otrzymają Państwo na pocztę elektroniczną od nauczycieli z grup.

Zapisy w dniach od 21 maja do 02 czerwca 2021 r. poprzez udostępniony formularz.

• "Święto Flagi" - GR V

• "Biel i czerwień – dwa kolory, które każdy Polak zna.

To nasz symbol narodowy, co od lat niezmiennie trwa.

Czasem godło ją ozdabia, czasem orła na niej brak.

To jest właśnie polska flaga, patriotyzmu piękny znak!"

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Dzieci z grupy V ubrane w odświętne biało-czerwone stroje, wspólnie odśpiewali piosenki patriotyczne oraz wyrecytowali wiersz W. Bełzy pt. "Katechizm polskiego dziecka". Dzień ten był dla przedszkolaków wspaniałą lekcją przypomnienia sobie, że są Polakami, a Polska to ich Ojczyzna.

• "Święto Flagi" - GR IV

• 2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Dzieci z grupy IV  postanowiły uczcić nasze barwy ojczyste. Był to czas na przypomnienie dzieciom historii państwa polskiego, rozmowy na temat symboli narodowych; flagi, godła, hymnu. Z tej okazji przedszkolaki wyrecytowały piękny wiersz oraz zaśpiewali piosenkę patriotyczną. Ten dzień był dla dzieci lekcją przypomnienia sobie, że są Polakami, a Polska to ich Ojczyzna.

• Przedszkole Publiczne nr 13 w Rzeszowie
        • (17) 748-32-80 - przedszkole (17) 748-32-81 - księgowość (17) 748-32-82 - dyrektor Dyrektor : mgr Jolanta Litwin dyrektor@pp13.resman.pl Dyrektor przyjmuje strony: Wtorek 15:30-16:30, Środa 8:30-9:30
        • ul. Piastów 2 35-077 Rzeszów woj. podkarpackie Poland